Atv'nin iddialı dizisi için final kararı

Ekran macerası sona eren diziler arasına bir yapım daha eklendi. ATV’nin kanalının dizisinden hayranlarını final haberi geldi. İddialı başlayan dizinin final tarihi belli oldu.

07 Temmuz 2022 08:39

16

Atv'nin iddialı dizisi için final kararı | Final kararı verilen bir yapım daha reytinglere yenik düştü. Yaz dizisi Sevmek Zamanı’nın, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadığı öğrenildi.

26

Kanalların uzun emekler sonrası seyirciyle buluşturduğu bazı diziler, kimi zaman beklenen ilgiyi göremediği sebebiyle kısa sürede ekrana veda ediyor.

36

Ekran macerası sona eren diziler arasına Sevmek Zamanı dizisi de eklendi. Atv kanalının iddialı başlayan dizisi için de beklenen reytingi alamadığı gerekçesiyle final kararı alındığı öğrenildi.

46

Kadrosuyla dikkat çekmesine rağmen final tarihi belli oldu. Başrollerini İlhan Şen ve Deniz Işın'ın paylaştığı ATV'nin yeni dizisi Sevmek Zamanı, 20 Haziran'da izleyiciyle buluşmuştu.

56

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın yaptığı, senaryosunu Nalan Mert Savaş'ın kaleme aldığı dizide İlhan Şen, Deniz Işın, Toprak Can Adıgüzel ve Serenay Aktaş başrolleri paylaşıyordu.

66

Yaz dizisi Sevmek Zamanı, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. 3. bölümü yayınlanan Sevmek Zamanı dizisinin, 25 Temmuz'da yayınlanacak olan 5. bölümüyle ekran macerasını noktalayacağı konuşuluyor.