Kafasında bardak kırmasıyla konuşulan Caner Toygar: Ondan sonra hayata daha değişik bakmaya başladım

Yıllar önce katıldığı evlilik programıyla hafızalara yer edinen Caner Toygar, kendisiyle özdeşleşen 'kafada bardak kırma' hareketinin sebebini ilk kez açıkladı.

06 Temmuz 2022 16:23

17

Kafada bardak kırma ile özdeşleşen Caner Toygar: Ondan sonra hayata daha değişik bakmaya başladım | Şimdilerde atv'de yayınlanan Esra Erol’un programında muhabirlik yapan, yıllar önce katıldığı evlilik programıyla dikkat çeken Caner Toygar, Armağan Çağlayan’ın Youtube programına konuk olarak açıklamalar yaptı. Toygar, kendisiyle özdeşleşen 'kafada bardak kırma' hareketinin sebebini ilk kez açıkladı.

27

2000'li yılların başında ekrana gelen ‘’Gelinim Olur musun?’’ yarışmasıyla tanınır hâle gelen Toygar, Kendisiyle özdeşleşen 'kafada bardak kırma' hareketinin aslını yıllar sonra açıklayan Toygar, reklam iddialarına cevap verdi.

37

O yıllarda TV programlarını gezen Toygar, programda aşk yaşadığı Tülin'le ayrıldıktan sonra Gülben Ergen'in programına katılıp kafasında bardak kırmıştı.

47

Toygar, "Gülben Ergen'in programında beni günlerce aradılar. Ben dedim ki, 'İyi değilim. Programa çıkmak istemiyorum’. Biliyorum tatsızlık çıkacak. 3 ay aradılar. En son dedim ki ‘Tülin'i yayına almayacaksanız ben geleceğim’. ‘Asla Tülin'i bağlamayacağız’ dediler’’ açıklamasını yaptı.

57

O dönem psikolojisinin bozuk olduğunu belirten Toygar, ‘’Biraz konuştuktan sonra Tülin'i bağladılar. Tülin de o dönem sürekli yalan-doğru bir şeyler anlatıyordu. Yayına bağlanınca yine bir şeyler söyledi. Ben de sinirlendim. O an Gülben Hanım, 'Al su iç' dedi. Keşke onu yapmasaymış. Bardağı aldım, vurdum. Keşke vurmasaydım." dedi.

67

Hakkında çıkan 'reklam' iddialarına da değinen Toygar, "İnsanlar 'Reklam yaptı, para aldı' diyor. Zaten ben o günlerde çok sayıda programa, en iyi programlara çıkıyordum. Neden bardak kırayım da gündeme geleyim ki?’’ Dedi.

77

Pişman olduğunu dile getiren Toygar, ‘’Ünlülerin sinirli hâlleri diye her hafta gösteriyorlar. Olmuş bitmiş, 23-24 yaşındaydım. Yaptığım doğru değil. O an bir sinir patlaması oldu. Vurunca da rahatladım, kafa yerine geldi. Ondan sonra hayata daha değişik bakmaya başladım" şeklinde konuştu.