25 Haziran 2022

Uzun bir aradan sonra; merhaba!

Önümüzdeki günlerde yeni yazılarımla sizlerle olacağım

Sevgili okurlar, dostlarım,

Sağlık ve sosyal nedenler ile yazılarıma uzunca bir süre ara verdim. Başta sizler ve sevgili T24 ailesi olmak üzere affınıza sığınıp yazılarıma tekrar başlıyorum.

Bu yazımdan itibaren sadece bir "sanayici-otomobilci" olarak değil, bir "senior citizen/aksakal" olarak da bir "vatandaş güncesi" yazmak istiyorum. Bu yazı serisine "Tuhafiye" adını verdim.

Bu tema ile, gündelik hayatımızı etkileyen dolandırıcı satıcılar, kandırmacalı reklamlar, kırdı kaçtı tamirciler gibi bizim basın hayatımızda pek olmayan ancak muasır medeniyet medyasında çokça kullanılan; gündelik hayatta rastladığımız saçma ve tuhaf olayların sebeplerini inceleyip kritik eden yazılar yazacağım. Diğer yandan otomotive dair yazılarıma da devam edeceğim.

Önümüzdeki günlerde yeni yazılarımla sizlerle olacağım. Yani, uzun bir aradan sonra yeniden merhaba! 

Desen: Selçuk Demirel

Yazarın Diğer Yazıları

Sayın Mustafa Varank ve Sayın Ahmet Yıldız'ın dikkatine...

Ben bu işi bilen biri olarak, sadece ülkem için 20 yıl başta Sanayi Bakanlığı, her platformda bağırıp durdum. Kimse dinlemedi. Sizden halisane cevaplar bekliyorum

Tuhafiye | Sera Turgay, hicaz makamı...

Geçtiğimiz Tuhafiye yazımda Sera Turgay isimli bir genç kızımızın annesi için yazdığı duygusal ve nahif bir mektubu yayımlamıştım. Bu mektupta aslında tüm insanlık için çok yararlı olabilecek bir yeni teknolojinin varlığı görülüyordu. Dünyadaki jargonu ile "müzik terapisi"

Başarısızlık, istifa, futbol...

Bir kişi “başarılı” ise rakamlar söyler. Hiç kimsenin “efendim bizim parti politikası ve/veya beni buraya tayin edenler yüzünden ben başarısız oldum!” deme şansı yok. Sahiden buna inanıyorlar ise “istifa” diye müessese var.